تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : arkaweb
حوزه : اسلایدر, برگزیده اخبار, ورزشی, یادداشت
شماره : 22343
تاریخ : 8 دی 1400 :: 22:11
زنوزی و اومیکرون!؟ تراختور این روزها شاید که نه حتما مظلومیت اش آرام آرام اثبات می شود.

گروه ورزش آذرانجمن: متهم اول و اصلی ناکامی های محبوب ترین تیم کشور چند سال قبل با عنوان آتا وارد استادیوم یادگار امام تبریز می شد و برای ده‌ها هزار هوادار فوتبال آذربایجان دست تکان مي داد. برای خود بادیگارد داشت و کسی جرات نداشت علیهش مطلبی نوشته و نقدش کند.

زنوزی مولتی میلیاردر ایران وقتی تراختور را خرید مي خواست این تیم را کهکشانی کند . حالا بعد از چند سال پز دادن با اعتبار این تیم هیچ کس نمی داند کجاست و در سرش چه می گذرد ؟! می خواهد برای تیمی که آرزو داشت قهرمان ایران و آسیا شود چه کند تا حداقل به لیگ یک سقوط نکند.

تراختور امروز مقابل ذوب آهن هم باخت. هواداران دیگر نه داور را مقصر می دانند نه فدراسیون فوتبال را! از میلیونها هوادار بپرسی ، مقصر اصلی را سوءمدیریت مسئولین باشگاه و در راس آن شخص زنوزی مي دانند . با کاهش آمار شیوع کرونا در کشور که زمزمه حضور تماشاگران در استادیوم ها شنیده شد و میر معصوم سهرابی مدیر عامل تراختور خبر از آمادگی این باشگاه برای بازکردن درهای استادیوم اختصاصی تراختور داد از آن روز تا کنون اوضاع تیم روبه سقوط است و اگر هوادار فرصت حضور می یافت اعتراض خود را به بهترین شکل ممکن به سمع و نظر همگان می رساند. از زنوزی گرفته تا دیگران که به هر روش در شکست فوتبال آذربایجان مقصربوده و هستند.

زنوزی باید قدردان کرونا و سویه جدیدش یعنی اومیکرون باشد چراکه صدای آمدنش و اعلام حضورش بازهم در استادیوم های فوتبال را بسته نگه می دارد و هواداران نمی توانند اعتراضشان را نشان دهند . زنوزی را حتی اگر اومیکرون از دست هواداران نجات دهد خوب می داند با فوتبال آذربایجان چه کرده است. ماشین سازی را از لیگ برتر به دسته یک فرستاد و این تیم چند ماه دیگر به دسته پایین تر سقوط می کند و این بار گویا نوبت تراختور شده است.

یادداشت: مهدی حافظ زاده

انتهای پیام/

© 2022 تمام حقوق این سایت برای وب سایت خبری – تحلیلی آذرانجمن محفوظ می باشد.