تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
شماره : 21900
تاریخ : 29 آذر 1400 :: 5:00
حوزه : اجتماعی, برگزیده اخبار
امتحانات پایان ترم دانشجویان علوم پزشکی قطعا حضوری برگزار می شود معاون آموزشی وزارت بهداشت در پاسخ به درخواست دانشجویان مبنی بر غیرحضوری شدن امتحانات پایان ترم دانشگاه های علوم پزشکی مجدد تاکید کرد: امتحانات به صورت حضوری برگزار می شود.

به گزارش آذرانجمن،به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت در پاسخ به درخواست دانشجویان مبنی بر غیرحضوری شدن امتحانات پایان ترم دانشگاه‌های علوم پزشکی مجدد تاکید کرد: امتحانات به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: در برگزاری آزمون‌های مجازی دانشجویان علوم پزشکی علی رغم استفاده از تمام ابزارهای موجود و روش‌های امنیتی لازم همچنان صحت این آزمون‌ها زیر سوال است و تجربه خوبی از برگزاری آزمون‌های مجازی در دانشگاه‌های علوم پزشکی نداریم.

باقری فرد با بیان اینکه یکی از روش‌های ارزیابی ما از دانشجویان و اطلاعات و سطح سواد آنها امتحان است و از سویی اگر امتحانات با دقت لازم برگزار نشود ممکن است سلامت مردم در آینده با خطر مواجه شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه همه کلاس‌های علوم پزشکی به صورت حضوری است شرایطی را فراهم خواهیم کرد که امتحانات در بازه زمانی طولانی‌تری برگزار شود تا از حضور و تراکم بیش از حد دانشجویان پرهیز شود.

وی گفت: وزارت بهداشت امتحانات را به صورت حضوری برگزار خواهد کرد به دلیل اینکه سلامت مردم در آینده از اهمیت زیادی برای ما برخوردار است.